Lietošanas noteikumi

Reģistrēšanās laiki

Ierašanās no plkst. 16:00, izrakstīšanās līdz plkst. 12:00.

Ir iespējams arī ierasties agrāk vai izrakstīties vēlāk par papildus samaksu (10.00 Eur/stundā), piemēram, izbraukšana plkst. 14:00 jāsamaksā papildus 20.00 Eur.

Klusā stunda

No plkst. 23:00 līdz 7:00 visā teritorijā ir klusā stunda, kad trokšņot (atskaņot mūziku ārpus ēkas, darbināt transporta līdzekļu motorus vai citādi trokšņot) nav atļauts. Lūdzam cienīt un respektēt citus teritorijas iemītniekus, kā arī kaimiņu vēlmi un tiesības uz mierīgu atpūtu un naktsmieru.

Pakalpojumu rezervēšana

Lai veiktu pakalpojumu rezervāciju, lūdzu, aizpildiet rezervācijas pieteikumu mājaslapā vai rakstiet uz e-pastu: info@jaunmiglini.lv, vai zvaniet: +371 22001948.

Norēķinu kārtība

Par pakalpojumiem viesi var norēķināties ar priekšapmaksas bankas pārskaitījumu.

Smēķēšana

Apartamentos “Jaunmigliņi” nav atļauts smēķēt iekštelpās. Ir atļauts smēķēt tikai norādītajās vietās, piemēram, terasē vai pie grila.

Uzmanību: Izsmēķus atļauts mest tikai speciāli tam paredzētās urnās vai pelnu trauku burkās, kas izvietotas teritorijā. Par izsmēķu mešanu zemē vai smēķēšanu telpās var tikt piemērota soda nauda – 70.00 EUR.

Atkritumi

Atkritumus drīkst mest tikai speciāli tam paredzētās atkritumu urnās. Atkritumus ir vēlams šķirot: papīrs, kartons, plastmasa,  sadzīves atkritumi, stikls. Par atkritumu mešanu zemē tiks aprēķināta soda nauda.

Mājdzīvnieki

Teritorijā atļauts ievest suņus un kaķus, kas nav agresīvi. Reģistrējoties, obligāti jāinformē administrāciju par līdzpaņemtiem mājdzīvniekiem un tos vienmēr jātur pavadā. Saimnieku pienākums ir savākt aiz sava mājdzīvnieka un to pieskatīt nepārtraukti. Kategoriski aizliegts mājdzīvnieku atstāt bez uzraudzības.

Pirts lietošana

Pirti atļauts lietot pie temperatūras 70 – 100° C. Ja pirts nav uzsildījusies nepieciešamajā temperatūrā, ir atļauts papildināt malkas krāsni ar 2-3 malkas pagalēm. Nedrīkst aizskart krāsns durvis, kā arī krāsni un akmeņus, kas atrodas iekšā pirtī. Nedrīkst pirtī ienest ēdienu un dzērienus, un stikla traukus (piemēram, ķermeņa skrubjus) var turēt tikai pirts zemākajā līmenī.

Iesakām nomazgāties pirms pirts lietošanas. Optimālais seansa laiks pirtī ir līdz 15 minūtēm pēc sviedru izdalīšanās sākuma. Noteikti iesakām starp seansiem lietot šķidrumus – ūdens, tēja. Neiesakām lietot alkoholiskos dzērienus. Ja rodas diskomforta sajūta, nekavējoties pārtraukt pirts lietošanu. Par veselības stāvokļa izmaiņām temperatūras ietekmē apartamentu īpašnieki neuzņemas atbildību.

Siltā ūdens kubula lietošana

Siltais ūdens kubls tiek uzsildīts 36-38°C temperatūrā. Pirms kubla lietošanas obligāti personām ir jānomazgājas, kā arī ir jāapmaisa ūdens. Kublā ir atļauts lietot dzērienus, bet tos speciāli nedrīkst liet iekšā. Aizliegts lietot ēdienu, atrodoties kubulā. Pēc kubula lietošanas vēlams izslēgt LED gaismas ar pogu sānā. Īpašnieki neatbild par kukaiņiem vai citiem “netīrumiem”, kas lido pa gaisu un piesārņo ūdeni.

Drošības noteikumi

Nakstmītnē ir aizliegts ienest un glabāt ugunsnedrošus materiālus, lietot personiskos elektriskos sildītājus un lietot ierīces ar atklātu uguns liesmu. Maltīšu pagatavošanai ir paredzēta virtuve, grils.

Aizliegts bojāt ēkas inventāru un ēkas. No iekštelpām kategoriski aizliegts iznest mēbeles un citu inventāru, kā arī ienest tajās mēbeles no citām telpām.

Klusā stunda: No plkst. 23:00 līdz 7:00 ir klusā stunda, kad trokšņot (atskaņot mūziku, darbināt transporta līdzekļus utt.) ir aizliegts.

Personīgās un klientu drošības un miera labad teritorijā ir aizliegts uzturēties stiprā apreibinošo vielu reibumā. Apkalpojošajam personālam ir tiesības attiekties apkalpot klientu, kas atrodas stiprā reibumā. Tādā gadījumā nauda par rezervētajiem un apmaksātajiem pakalpojumiem netiek atgriezta.

Ēkas teritorijā aizliegts ievest un lietot ieročus, narkotikas un psihotropās vielas.
Aicinām ievērot vispārīgās uzvedības un pieklājības normas, cienīt apkārtējos cilvēkus, dabu un vidi. Bojājumi

Lai izvairītos no pārpratumiem, gadījumā, ja esat konstatējuši bojājumus, kas ir radušies Jūsu iznomātās telpās, lūdzam Jūs nekavējoties par to ziņot administrācijā. Ja bojājumi ir radušies viesa vainas dēļ, tiek ieturēta atbilstoša samaksa atkarībā no zaudējumu apmēra.

Bojājumi

Lai izvairītos no pārpratumiem, gadījumā, ja esat konstatējuši bojājumus, kas ir radušies Jūsu iznomātās telpās, lūdzam Jūs nekavējoties par to ziņot administrācijā. Ja bojājumi radušies viesa vainas dēļ, tiek ieturēta atbilstoša samaksa atkarībā no zaudējumu apmēra.

Jautājumi, sūdzības, ierosinājumi, informācija

Ar saviem jautājumiem, sūdzībām un ieteikumiem viesi ir laipni aicināti griezties pie administratores. Mēs labprāt Jums palīdzēsim ikviena neskaidra jautājuma risināšanā.